>> Uudised

Uudised

 

23.10.2016 sündis meie kennelis inglise buldogi pesakond. 6 poissi!
Rohkem infot leiate kutsikate rubriigis.

Saime ultrahelis kinnitust Niina (Uueveski Pilleriin) tiinusele.

Oktoobri teises pooles ootame pesakonna sündi, kelle isaks on Multi CH Beginsbulls White Diamond. 

Vanematel on teostatud vajalikud terviseuuringud.

 

04.06.2016 rahvusvaheline näitus Eesti Võitja Tallinnas.
Ingridbulls Pepsi from First Favourite (Pippa) tulemuseks suurepärane 1,parim emane 1,CACIB ja vastassugupoole parim.
See oli Pippa viimane vajaminev CACIB kinnitamaks rahvusvahelise tšempioni tiitli!
Tõu parimaks sellel näitusel osutus Uueveski Pedro (kasvataja/omanik Lee Reinula ja Iris Rosin,kaasomanik Katrin Põdra) Palju õnne kõigile asjaosalistele!
Uueveski Pedro on meie Hero järglane :)
Suured tänud kohtunikule Pr. Juta Haranen
 

8.11.2015 rahvusvaheline koertenäitus Tartus,kohtunik Hr.Jose Monteiro de Barros Cabral Portugalist.

Ingridbulls Pepsi From First Favourite tshempionklassis tulemusega SP2/SK/R.CACIB/PE2 Oldengland´s Dream Pulp Fiction  tshempionklassis SP 3/SK/PI3.  Paari võistluses tulid Pippa ja Hero  eriauhinnaga tõu parimaks paariks.

21.08.2015 Inglise buldogide erinäitus Baltic Bulldog 2015.Kohtunikuks oli tõu spetsialist  Pr.Sissy Adramitli Kreekast.

Uueveski Pilleriin esimest korda juuniorklassis suurepärase tulemusega SP2/SK   Oldengland´s Dream Pulp Fiction  tulemuseks seekord SP4 tshempionklassis                 Hero järglasteklass suurepärase kirjeldusega 1 koht. Suured tänud kohtunikule ja Hero järglaste omanikele.Oli väga tore Teid kõiki kohata!

03.05.2015 osalesime Niinaga Rakvere rahvuslikul näitusel. See oli Niina  esimene näitus kutsikaklassis. Meil läks väga hästi ja tulemuseks oli tõu parim kutsikas koos eriauhinnaga. Suured tänud kohtunikule Hr.Gerard Cox'le Iirimaalt! 

Uueveski Pilleriin ehk koduselt Niina on meie koerapere noorim liige,kes sündis kennelis Uueveski 27.okt.2014.  Niina isa on Hero ( Oldengland's Dream Pulp Fiction) ja ema Lotta (Petite Pea Gamtos Isdaiga). Suured tänud Lee ja Iris fantastilise koera eest!

21.-22.03.2015 edukas nädalavahetus Lätis. Ingridbulls Pepsi From First Favourite (Pippa) tulemuseks rahvusvahelisel näitusel Riias SP1,SK,SERT,PE1,CACIB ja vastassugupoole parim. Sama tulemust kordasime ka teisel näitusepäeval.Suur tänu kohtunikele Pr. Hanlon-Carroll Dorothea Iirimaalt ja Hr. Prozorov Dmitry Venemaalt.Nüüd lähevad Pippal kinnitamisele Läti ja Balti tsempioni tiitlid.

10.03.2015 hea uudisega e-mail saabus Saksamaalt. Saime HUU testi vastuse - Pippa on geneetiliselt terve tulemusega N/N

 

28.12.2014 rahvuslik näitus Pihkvas, Venemaal.Kohtunikuks oli palutud Pr.Elena Belkina. Pippa tulemuseks tsempionklassis oli suurepärane 1,parim emane 1 koos Serdiga. Kinnitamisele läheb nüüd Venemaa tsempioni tiitel! 

 

18.10.2014 rahvuslik näitus Rakveres, kohtunik Hr. Igoris Zizevskis Leedust. Pippa tulemuseks avaklassis suurepärane 1,SK,SERT ja vastassugupoole parim. Selle tulemusega on Pippa nüüd Eesti välimiku tsempion. 

 

16.08.2014 inglise buldogide erinäitus Soomes. Kohtunikeks oli palutud Hr.Paul Seal ja Pr. Hayley Seal(kennel Sealaville) Inglismaalt. Ingridbulls Pepsi From First Favourite võitis noorteklassi ja valiti suures konkurentsis 72 emase koera seast neljandale auväärsele kohale. Sõnadest tuleb puudu, et emotsioone kirjeldada.

08.08.2014 Maailma Võitja 2014 Helsingis, kohtunik Hr. Graham Godfrey Inglismaalt. Meie Hero tulemuseks oli seekord väga hea tsempionklassis. Registreeritud oli 65 emast ja 76 isast buldogi. Vapustav oli näha nii palju ilusaid koeri!

31.05 rahvusvaheline näitus Eesti Võitja 2014,kohtunik Pr. Yvonne Cannon Iirimaalt.

Sellel aastal otsustasin osa võtta nii Hero kui Pippaga ja esitada buldoge ka paari võistluses, mida tihti ei kohta. Meie tulemused olid järgmised. Pippa noorteklassis SP1,SK ja kokkuvõttes parim emane 2 nin RES-CACIB. Hero oli hindega suurepärane tsempionklassis. Paari võistluses olime tõu parim paar, aga BIS võistlusel väljavalituks ei osutunud.

Hero

Pippa

paarid

Hero järglased Hugo ja Mia esinesid kutsika klassis väga hästi. Hugo tuli teiseks ja Bulldollex Gentle Spice ehk koduselt Mia oli eriauhinnaga VSP kutsikas. Palju õnne omanikele ja kasvatajatele!

Hugo

Mia

24.05.2014 pikk sõit Leetu Moletaisse oli viljakandev :) Ingridbulls Pepsi From First Favourite ehk koduselt Pippa võitis tugevas konkurentsis SP1,sai SERTi,CACIBi ja vastassugupoole parimaks. Lisaks kõigele tiitlivõit Baltic Winner 2014. Suur tänu kohtunikule Hr. Miroslav Zidar Sloveeniast.

12.04.2014 rahvusvahelisel näitusel Tallinn Winner 2014 sai Pippa noorteklassis SP1,SK ja oli kokkuvõttes parim emane 2, RES-CACIB. Kohtunikuks oli Pr.Ricky Lochs-Romans Hollandist.

 

Submenu